Yatak odası gece lambası
Yatak odası gece lambası

Yatak odanızın görüntüsünden sıkıldınız mı? Ufak dokunuşlarla yeni bir görünüm kazandırmak isterseniz dekoratif süs eşyaları size yardımcı olacaktır. Süs eşyaları ile yatak odanızı başka bir görünüme kavuşturarak her zamanki görüntüsünden çok farklı bir havaya sokabilirsiniz. Çok para harcamadan yenilik yapmak isteyenler bu yazımızda sizlere alternatif süs eşyalarından bahsedeceğiz.

Yatak odası tablo önerileri
Yatak odası tablo önerileri
  1. Olmazsa Olmaz Mumlar

Yatak odanıza ayrı bir hava katmanızı kolaylaştıracak önemli malzemelerin başında mumlar geliyor. Özellikle kokulu mumlar dekoratif olmanın yanı sıra odanızın hoş kokmasına da yardımcı olacaktır. Kitap okurken veya rahatlamak istediğiniz zamanlarda size pozitif etki edecek mumları odanızdan eksik etmeyin. Mum çeşitleri için https://www.ews.com.tr/mini-siyah-dekoratif-mumluk adresinde sanal gezi yapabilirsiniz.

Mini siyah dekoratif mumluk
Mini siyah dekoratif mumluk
  1. Gece Lambası Seçenekleri

Bir diğer süs eşyası da baş ucunuza koyacağınız gece lambaları. Piyasada bulunan birbirinden farklı modeller arasından yatak odanızla uyumlu olan gece lambalarını seçerek odanıza renk katabilirsiniz. Baş ucunuzda size hoş bir görünüm sağlayacak gece lambaları dekorasyonun en önemli parçalarından biri.

  1. Tablolar

Yatak odanızın havasını değiştirecek süs eşyalarından biri de tablo. Çeşitli ebat ve modellerdeki tablolardan zevkinize göre seçerek odanızı güzelleştirebilirsiniz. Kanvas tabloların yanı sıra istediğiniz fotoğraflarınızı çerçeveletip asmanız da odanıza hoş bir hava katacaktır. Aynı zamanda internetten sevdiğiniz resim ve sözleri istediğiniz boyutlarda çıkartıp çerçeveleyerek duvarlarınızda kullanabilirsiniz.

  1. Aynalar

Aynalar dekoratif olmalarının yanında odalara derinlik kazandırarak daha geniş bir alan izlenimi yaratmayı sağlıyor. Arzunuza göre boy aynaları veya küçük duvar aynalarından yararlanarak hoş bir ambiyans yaratabilir ve yatak odanıza farklı bir hava katabilirsiniz.

  1. Küçük Biblolar

Komodinlerinizin veya şifonyerlerinizin üzerine yerleştirebileceğiniz irili ufaklı biblolar odanızı süslemenize yardımcı olacaktır. Hoşlandığınız figürlerde biblolar seçebilir göz zevkinize göre odanızın herhangi bir köşesine bu bibloları yerleştirebilirsiniz. Aynı zamanda piyasada aksesuarlarınızı asabileceğiniz biblo benzeri ürünler bulunmakta. Eğer bu tarz ürünlerden alırsanız hem takılarınızı düzenlemiş hem de odanızın dekorasyonunu zenginleştirmiş olursunuz.

Yatak odası dekoratif raf biblo
Yatak odası dekoratif raf biblo
  1. Dekoratif Raflar

Bir önceki maddede bahsettiğimiz bibloları veya kitaplarınızı yerleştirebileceğiniz dekoratif duvar raflarıyla yatak odanızda farklı bir görünüm oluşturabilirsiniz. Kendi zevkinize göre rafları monte edebilir, kendi dizaynınızı oluşturabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*