Yemek saatlerini keyifli geçen şölenlere dönüştürmek için dizayn edilen yemek odası kadroları, Doğtaş deneyimiyle tepeye oturuyor. Gereksinimi konforla birleştiren hayal gücü, ortaya tablo üzere dizaynlar çıkartıyor.

Diamond Yemek Odası

İşlevsel ve kullanışlı yemek masaları; ergonomik olurken şıklığı da elden bırakmayan sandalyeler, elegan çizgiler ve sade ayrıntılarla şıklığı nokta atışı ile yakalayan konsollar; koleksiyonun ana temasına ustalıkla vurgu yapan aynalar; gözü yormadan ve kalabalık hissi uyandırmadan ortama hakim olan aksesuar ayrıntıları ile güçlü ve dinamik bir takım haline gelen Doğtaş yemek odası serisi, konuklarınızı gururla konuk edeceğiniz yerler yaratır.

Olivia Yemek Odası

Her bir yemek odası kadrosu itinayla ve titizlikle kurgulanarak seçkin ve rafine bir zevki sahneye çıkartıyor. Doğtaş’ın karakteristik çizgilerini yansıtan yemek odası kadrolarında klasikten çağdaşa her çeşit ana ve orta formu, akımı ve ruhu hissetmek mümkün. Davetkar, gizemli, alımlı ve büyülü aurasıyla vaktin tam kalbinde zamansızlık hissi veren Doğtaş ruhu, minimal ifadeyi elden bırakmadan nasıl güçlü, etkileyici ve ışıltılı bir tesir bırakılır sorusunun karşılığını gayretsiz bir formda veriyor.

Gold Yemek Odası

Cevizin iç rahatlatan ve inanç veren tonu, saf beyazlar, masif dokular, pırıltılı geçişlerle bezenerek son formunu alıyor ve ilişkin olacağı yemek odalarına kendi ruhundan üflüyor.

Hector Yemek Odası

Yemek ve çatal bıçak kadrolarını bir ortada tutan konsollar, çekmece ve raflarıyla hem misyonunu muvaffakiyetle yerine getiriyor hem de ağırbaşlı bir ahenk sergiliyor. Konuk çoksa açılsın masalar, genişlesin ve ferahlasın yerler, yoğunlaşsın sohbetler ve aydınlatmaların huzur veren ışıltısında yenilen yemeklerden arta kalan anılar saklansın hafızalarda yıllarca…

Louisa Yemek Odası

Geçmişten miras kalan esaslı motif ve çizgileri, durmadan değişen şimdiki vaktin taze ruhuyla ustalıkla harmanlayan Doğtaş, size demlenmiş, olgunlaşmış ve kendi ritmini yaratmış enfes bir tarzı gururla sunuyor.

Bir yemek odasından bekleyeceğiniz her şey burada…

Ağız tadıyla, iyilikle, huzurla yenilen yemeklerin adresi, Doğtaş kalitesinde gizli.