Şerbetlik
Şerbetlik

Cam şerbetlikler, kalabalık aile ortamlarından özel davetlere kadar pek çok alanda geniş kullanıma sahiptir ve adeta günün kurtarıcısı olur. İhtiyacınıza göre isterseniz 1.5 litre, isterseniz 10 litre tercih edebilirsiniz. Çeşit çeşit hacimlerde, çeşit çeşit modeller bulabilir, davetlerinize renk katabilirsiniz.

Kullanım Avantajları Nelerdir?

Cam malzemeden yapılmış olması sebebiyle, her masa düzenine kolaylıkla uyum sağlar. Musluklu olması da kullanımını kolaylaştırır. Sürekli olarak davetlileri kontrol ederek içecek servisi yapmanıza gerek kalmaz. Ayaklı tasarımlarıyla sunum masanızda rahatlıkla bulundurulabilir ve musluklu olmasıyla davetlileri kendiliğinden keyifle içeceklerini almaya teşvik eder. Tüm bunların yanı sıra kapalı kutularda içecekleri masaya dizmek yerine, cam şerbetliklerde sergileyerek modern ve şık bir sunum yapmış olursunuz.

EWs 1,8 lt Cam Şerbetlik
EWs 1,8 lt Cam Şerbetlik

Hangi Davetlerde Kullanılabilir?

 • İftar Sofraları
 • Bebek Mevlitleri
 • Lohusa Şerbetliği
 • Gelin Mevlitleri
 • Doğum Günü Davetleri
 • Baby Shower Partileri
 • Hastane-Doğum Odası Karşılama Masası
 • Söz-Nişan Merasimleri
 • Yemek Davetleri
 • Diş Buğdayı Partileri
 • Nikah Kutlamaları
Şerbetlik Kullanımı
Şerbetlik Kullanımı

Her davet ve kutlamaya uygun olan bu şerbetlikleri kullanarak işlerinizi kolaylaştırırken zevkinizi yansıtabilirsiniz.

Cam Şerbetlik Kullanımında Tavsiye Edilen İçecekler Nelerdir?

Tabii ki hazır kutu içecekler alarak cam şerbetliğinizi doldurmayı tercih edebilirsiniz. Ancak bize sorarsanız güzel davetiniz için uygun içeceği seçerek evde kendiniz yapmanız çok daha güzel olabilir. En kolayı ve sanırım bu konuda en iyi kurtarıcı ev yapımı naneli limonata olabilir. İftar sofrasında ramazanın havasına uygun gül şerbeti çok yakışabilir. Kuşkonmaz veya demirhindi şerbeti de menünüze göre seçebileceğiniz şerbet türlerinden olabilir. Şerbet yerine köpüklü tuzlu bir ayran da eminiz sofranıza çok yakışacaktır. Lohusa döneminde hem kendi sağlığınız için hem de evinize gelen misafirlerinize ikram etmek için lohusa şerbeti mutfağınızda yer almalıdır. Bahar ayında bir davet veriyorsanız Ege rüzgârı estiren koruk şerbetini tavsiye edebiliriz. Davet türüne göre alkollü veya alkolsüz meyve kokteylleri de bu cam şerbetliklerin içinde misafirlerinizi büyüleyecektir.

EWs Cam Sebil 7 lt
EWs Cam Sebil 7 lt

Cam Şerbetlik Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Tasarım: Saydam camlar yerine kristal tasarıma sahip camlar şerbetliğinizin şıklığını arttıracaktır.

Hacim: Ağırlıklı olarak davetlerinizin kaç kişilik olduğunu düşünerek almanızı ve bir kez kullanıp kenara koymak yerine, sık sık kullanabileceğiniz bir şerbetlik seçmenizi tavsiye ederiz.

Kullanım Kolaylığı: Ayakta rahatlıkla durabilecek, geniş ağızlı, içi pürüzlü olmayan bir ürün seçimi yaparsanız; kolaylıkla kullanabilir ve temizleyebilirsiniz.

Hem kullanışlı, hem modern hem de şık tasarımlı bu cam şerbetlik tercihleriniz ile davetlerde fark yaratabilir, zevkinizi konuşturabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*