Bambu bulaşıklık modelleri
Bambu bulaşıklık modelleri

Bıçak setleri, kahve makinesi, baharatlık gibi tezgah üstü bir sürü mutfak gereci dolaplara saklanabilir ama bulaşıklıklar asla! Mutfak tezgahının en çok kullanılan gereci olan bulaşıklık sıradanlıktan çıkarak aynı zamanda mutfağınızın en güzel aksesuarı olabilir. Tezgah üstünde sadeliği seçen ama aynı zamanda şık görünüm elde etmek isteyenlerin vazgeçilmezi olmakta bulaşıklıklar.

Metal bulaşıklık modelleri
Metal bulaşıklık modelleri

Farklı renk ve desenlerde hayatınızı kolaylaştırırken mutfağınızı süsleyecek birçok model var piyasada.Bambu, akrilik, metal ya da tek katlı, çift katlı derken onlarca model ve tasarım ile mutfakları süslüyor. Sizler de mutfağınıza uygun bulaşık sepetiyle mutfağınızın tarzını ve havasını bir bulaşıklıkla değiştirebilirsiniz.

Bambu Bulaşıklıklar

Hem yerden tasarruf ederken hem de sağlıklı olması sebebi ile birçok mutfağın ilk tercih edilenidir bambu bulaşıklıklar, https://www.ews.com.tr/ews-bambu-6-li-tabak-dizme-aparati adresinde bulabilirsiniz. Suya dayanıklı bir bitki olması ile bilinen bambu, su çekmemesi sebebi ile koku veya şişlik yapmaz bu nedenle de uzun yıllar kullanım için uygundur. Ahşap ağırlıklı modern mutfaklarda bütünlük yakalamak amacı ile bambu bulaşıklık tercih edilirken sade ve trend olması ile de tercih sebeplerinden biri haline geliyor.

Bambu bulaşıklık modelleri
Bambu bulaşıklık modelleri

Akrilik Bulaşıklıklar

“Ben akrilikten vazgeçemem” diyenler için ise üretilen onlarca renk ve desende bulaşıklık mevcut. Temizliğinin kolay olması, hafif olması ve geniş olması tercih sebebi haline getiriyor akrilik bulaşıklıkları. Tabi canlı renkleri ile mutfağına renk katmak isteyenlerin de gözdesi haline gelmiş durumda. Kalabalık ailelerin genişliğinden dolayı tercih edebileceği aynı zamanda mutfağınıza rengi ile hareket katacak akrilik bulaşıklıkların birçok modeli ile satışı mevcut. Tek katlı ya da iki katlı bol bulaşık hazneli akrilik bulaşıklık hem rengi ile mutfağınızı hareketlendirir hem de büyüklüğüyle tüm bulaşıklarınızı alır.

EWs akrilik bulaşıklık
EWs akrilik bulaşıklık

Metal Bulaşıklıklar

Siyah- beyaz ve metal aksesuar ağırlıklı mutfakların vazgeçilmezi ise metal bulaşıklıklar. “Tezgahımın üstünde parlasın, mutfağımla bütünleşsin” diyenlerdenseniz metal bulaşıklıklar tam size göre. Geniş tabak hacmi ve şıklığı ile hem sizi mutlu edecek hem mutfağınızın en şık aksesuarı olacak metal bulaşıklıklar. Dayanıklılığı sayesinde uzun yıllar mutfağınıza eşlik eden metal bulaşıklıklar; suya sabuna dayanıklı olması sebebi ile temizliğinde de sizi yormaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*