Sürgü kapı modelleri
Sürgü kapı modelleri

Ev içerisindeki zamanın en çok geçtiği yer mutfaktır. Bütün ev halkının bir arada toplandığı, keyifli pazar kahvaltılarının ve akşam yemeklerinin bir arada yendiği, mutlu aile toplantıların gerçekleştiği bölüm. Tabii unutmamak gerekir ki mutfakta en fazla zamanı annelerimiz geçiriyor. Günün büyük çoğunluğunu geçirdikleri ortamınsa düzenli ve dekoratif olmasını istiyorlar.

Mutfak dekoratif dolap modelleri
Mutfak dekoratif dolap modelleri

Kurtarıcı Dekoratif Dolaplar

Hayatınızın büyük bir bölümünü geçirdiğiniz alanın küçücük ve daracık olması sizi de zorluyor değil mi? Eğer siz de küçük bir mutfağa sahipseniz birkaç püf noktayla daha kullanışlı bir hale getirebilirsiniz. Nasıl mı? Birçok rafa ve bölmeye sahip dekoratif mutfak dolapları işinizi görecektir. Şık görüntüsü ve birçok bölmeye sahip olmalarıyla bu dolaplar mutfağınızda ki dağınıklığı ortadan kaldıracaktır.

Duvar Rafları

Mutfağınızda bomboş duran duvarları bile işlevsel ve şık bir hale kavuşturmak ister misiniz? Eğer yanıtınız evetse duvarlarda kullanacağız tekli raflarla bu görüntüyü yakalayabilirsiniz. Bu raflara ister baharatlıklarınızı yerleştirin isterseniz de minik saksılarda bitkiler. Ya da duvarınıza bardak asma teli, küçük yazı tahtası gibi dekoratif ürünler asabilirsiniz. Orasını sizin hayal gücünüze kalmış!

Mutfak duvar raf modelleri
Mutfak duvar raf modelleri

Şirin Aydınlatmalarla Ortamı Renklendirin

Gününün çoğunu geçirdiği mutfağın aydınlık ve şık görünmesini kim istemez? Mutfağınıza alacağınız rengarenk ve şık avize modelleriyle, mutfağınızı hem sıcak bir görünüme bürüyebilir hem de aydınlık olmasını sağlayabilirsiniz. Örneğin; https://www.ews.com.tr/ews-akrilik-fusya-tekli-avize adresinden bulabileceğiniz EWs akrilik fuşya tekli avizeyle mutfağınıza şirin bir görüntü sağlarken aydınlık bir alan da yaratabilirsiniz.

EWs akrilik fuşya tekli avize
EWs akrilik fuşya tekli avize

Göz Kamaştıran Süslerle Tezgahınızı Donatın

Mutfak tezgâhı mutfağın en çok kullanılan bölümlerinden biridir. Devamlı iş yaptığınız bu bölümün dağınık ya da sönük bir görüntüye sahip olması sizleri eminiz ki rahatsız ediyordur. Kullanacağınız birkaç dekoratif süs sayesinde tezgahınızı renklendirmeye ne dersiniz? Bıçak setleri, ekmek kutuları ya da baharatlıklarla tezgahınızı renklendirebilir ve düzenli bir görüntü oluşturabilirsiniz.

Mutfak Kapısını Yeniden Dekore Edin

Mis kokulu yemeklere ve eşsiz lezzetlere açılan kapının özel olmasını ister misiniz? O halde mutfak kapınızı değiştirin. Son dönemlerde oldukça moda olan katlamalı biçimde ki mutfak kapıları veya sürgülü modeller şık bir görüntü elde etmenize olanak sağlıyor. Gelin siz de mutfağınıza açılan kapıyı yeniden dekora edin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*