Dekoratif Küllükler
Dekoratif Küllükler

İsterseniz evde isterseniz ofis ortamlarında kullandığınız ve hatta mekanlarda yer alan küllük özellikle tütün ürünleri kullananlar için vazgeçilmez gereçlerden biridir. İşlevsel olduğu kadar dekoratif olarak da kullanılabilen küllükler, farklı modeller ve tasarımlarla bulundukları ortamlarda fark ediliyor.

EWs Küllük
EWs Küllük

Özel Tasarımlı Küllükler Tercih Ediliyor

“Tütün ürünlerinin külünün silkelendiği ve söndürüldüğü kap, kül tablası” diye tanımlanan küllükler,  küllerin saçılmasını önleyerek kullanıldığı yerlerde temiz görünüm oluşmasına katkı sağlıyor. Kullanım sırasında kolaylık sunan tasarıma sahip şık bir küllük ise daha çok tercih ediliyor.

Esasında küllükler “Her eve, her iş yerine lazım,” dedirtecek fonksiyonlara sahip. Bu faydalı fonksiyonuna bir de dekoratif bir tasarıma sahip olması eklendiğinde ise küllükler her mekanın olmazsa olmaz bir gereci haline dönüşüyor.

Küllük Seçimi
Küllük Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Farklı Zevklere Seslenen Küllük Modelleri Bulmak Mümkün…

Peki küllük modeli seçerken nelere dikkat etmelisiniz?

Bu konuda özenli bir seçim yapmak isteyenlerin küllüğü nerede kullanacağına karar vermesi önem taşıyor. Bu karar küllük modeli tercihinde ilk dikkat etmeniz gerekenin tasarımı mı, hangi malzemeden yapıldığı mı yoksa modeli mi olduğu noktasında size yol gösterici olacaktır.

Evde Kullanmak İçin Her Türlü Dekorasyona Uyum Sağlayan Küllük Seçimi

Vazgeçilmez ev gereçleri arasında yer alan küllükler genellikle masa veya sehpa üzerinde kullanılırken, tasarımlarıyla da öne çıkıyorlar. Evde küllük kullananlar için her türlü dekorasyona uyum sağlayan modellerin başında metal malzemeden üretilen, aynı zamanda üzerindeki işleme veya desenle özelleşen şık küllük modelleri geliyor.

 

İş Yeri İçin Her Türlü Dekorasyona Uyum Sağlayan Küllük Seçimi

İş yerlerinde küllükler, sıkça kullanılması nedeniyle temizliği pratik model ve tasarımlara sahip olmalı. Tıpkı evde

İşyeri İçin Küllük
İşyeri İçin Küllük

kullanılan ve trend haline gelen metal malzemeden üretilmiş, üzerindeki işleme veya desenle özelleşen küllük modelleri tercih edilebilir.

Dış Mekan İçin Her Türlü Dekorasyona Uyum Sağlayan Küllük Seçimi

Dış mekan için küllüklerin yağmur, rüzgar gibi hava koşullarına dayanıklı bir maddeden üretilmiş olmasına dikkat edilmeli. Dış mekana özel küllük arayanların ayaklı modellere ilgi gösterdikleri biliniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*