Meskeniniz için bir dekorasyon güncellemesi düşünüyorsanız, lakin hudutlu bir bütçeniz varsa ve vaktiniz azsa, hakikat yerdesiniz. Başlamanıza yardımcı olacak 6 oda dekorasyonu fikri derledik.

Morun gücü

Yeni aksesuarların değiştirilmesi mevcut renk sisteminizi değiştirebilir. Hafif bir lavanta tonu bu odanızı serinletirken, pembe renkte yastıklar ve biraz daha koyu tekli koltuk ile tam da yanlışsız ölçüde ışığı yakalayacaksınız.

Katlabilir sehpa

Katlanabilir sehpalar, odanızdaki renk paletine nazaran seçilebilir ve dilediğiniz üzere konutun etrafında hareket ettirmek kolaydır. Bir koltuğun önünde çok şirin görünebilirler.

Çiçek köşesi

Odanızdaki bir köşeyi, şirin bir bahçeye dönüştürerek çalışmaya başlayın. Küçük bir masayı ufak tefek değişikliklerle dönüştürebilir ve çeşitli renklerdeki saksılar ile mükemmel bir görünüm elde edebilirsiniz.

Çalışma köşesi

Konutunuzun en güneşli kısmına katlanabilir bir masa yerleştirerek kendi mesken ofisinizi oluşturun. Katlanabilir masa olması, çalışma yapmadığınız vakitlerde daha uygun bir görünüm açısından kıymetlidir.

Peluş Halı

Yüksek tüylü halılar, bugünlerde çabucak hemen her yerde karşımıza çıkıyor, zira rahatlığı onu trend haline getirmeye yetti.

Mevsimsel dokunuşlar

Tavana yakın bir dizi çiçek odanıza şahane bir hava katacak. Odanızdaki renk yükünü pastel renklerden yana seçerseniz, yaz mevsiminin o olağanüstü havasını odanızda yakalayabilirsiniz.