Dekoratif saklama kutusu
Dekoratif saklama kutusu

Güzel İle Çirkin masalında ve daha sonra da filminde hepimiz cam fanus içindeki gülü görmüş ve çok etkilenmişizdir. Cam fanuslar filmden sonra ise sık sık düğün dekorasyonlarından mezuniyet süslemelerine kadar pek çok alanda kullanılmaya başlandı. Dekoratif olarak güzel bir görüntü çizen cam fanuslar, saklama seçeneği olarak da kullanılabiliyor.

Dekoratif saklama kabı
Dekoratif saklama kabı

Görüntüsü Ağzınızı Sulandırsın

Dekoratif cam fanusların en yaygın kullanım alanı mutfaklar. Özellikle pastanelerde ve kafelerde kullanılan cam fanuslar, nefis kek ve pastaları daha görür görmez ağzınızın sulanmasına sebep olacak. Diğer yandan ise fanuslar saklama kolaylığı da sağlıyor. Cam bir fanusta muhafaza edilen pasta ve keklerin bayatlama süresi de uzuyor. Misafirleriniz geldiğinde şık sunumlar yapabilir, mutfağınıza dekoratif bir bakış açısı katabilirsiniz. Ayaklı ve ayaksız seçenekleri olan fanuslarda, bayatlamayan keklerinizi tüm hafta afiyetle tüketebilirsiniz. Kek servis tabağı setleri için https://www.ews.com.tr/ews-akrilik-beyaz-renk-kek-servis-tabagi-seti adresini ziyaret edebilirsiniz.

EWs akrilik beyaz renk kek servis tabağı seti
EWs akrilik beyaz renk kek servis tabağı seti

Hem İşlevsel Hem Şık

Dekoratif fanuslar çok iyi bir saklama seçeneği olduğu gibi dekor olarak da şık bir tercih. Mutfakta veya banyoda saklama amaçlı kullanmak istemiyorsanız, salon ya da balkonlarınızda süsleme amaçlı yer verebilirsiniz. İçine mum koyabileceğiniz cam fanuslar, karanlık olduğunda loş ve güzel bir aydınlatma seçeneği sunarak romantik geceler geçirmenizi sağlayabilir. Bunun dışında içine çakıl taşları ve türlü türlü bitkiler koyabileceğiniz cam fanuslarla minyatür bahçeler yaratarak dekoratif dokunuşlar yapabilirsiniz.

Dekoratif hediye seçenekleri
Dekoratif hediye seçenekleri

Banyoların Vazgeçilmez Parçası

Siz de ışıl ışıl parlayan ama naif bir çizgiye sahip dekorasyonlardan hoşlanıyorsanız, cam fanusları hayatınıza katabilirsiniz. Cam fanusunuzun içine pamuk koyabilir, mum yerleştirebilirsiniz. Pamuklarınızı cam fanusta muhafaza ettiğinizde tozlanmadığını göreceksiniz. Bir diğer banyo dekorasyonu önerisi olarak ise kapaksız cam fanus kullanabilirsiniz. Cam fanuslarınızın içine su doldurarak yapay nilüfer yaprakları koyabilir, bu yaprakların üzerine ise minik mumlar yerleştirebilirsiniz.

Özel Hissettirin

Özellikle hediye seçme konusunda titiz davranan biriyseniz ve seçenekleriniz giderek daralıyorsa, cam fanuslar tam da aradığınız parça olabilir. Bir cam fanus alın ve içini hediye edeceğiniz kişiyle size özel olan şeylerle doldurun. Hem uğraşılmış hem de zarif bir zevkle seçilmiş bu hediye, karşınızdaki kişiyi mutlu edecek ve özel hissettirecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*