Mumlar en iyi nerede ışıldar?
Mumlar en iyi nerede ışıldar?

En rahat olduğum yer en güzel zamanımı geçirdiğim yerdir diyenlerden misiniz? O zaman siz de keyifli bir akşamı, evinize borçlusunuz. Hem evinizdeki konfordan vazgeçmeyip hem de şık objelerle donattığınız evinizde, ailenizle ve ya arkadaşlarınızla geçirdiğiniz hoş akşamların mimarı olabilirsiniz. Ev dekorasyonunda çığır açan yeniliklere pek rastlanmıyor. Belki de bunun nedeninin, şık bir ev dizayn etmenin yolunun, ışıldayan mumlara borçlu olunması…

Şamdanların Dostu Mumlar

Dünyadaki bütün dekoratif objeler bir araya gelse de mumları karşılarına almaya cesaret edemezler. En çok tercih edilen dekoratif obje mum, evinizin her odasında adeta yapboz parçası gibi yerini bulabilir. Pastel renklerin hakimiyetindeki mumlar, evinizin banyosu için her zaman kullanıma hazır. Şamdanların korumasına alınan uzun ve estetik mumlar, konuklarına sunduğunuz ziyafette, sizin ve konuklarınız göz zevkine hitap edecek.

Hep Yansın Hiç Sönmesin Hiç Bitmesin

Dekoratif mumlar, görüntünün yanı sıra kokusuyla kendilerine alıcı buluyor. Doğal bir okyanus kokusuna sahip mumlar banyolarınız için en ideal seçim iken salon sehpanıza kondurduğunuz vanilya kokulu mum, vazgeçilmeziniz olabilir. Hal böyle olunca ev dekorasyonunda ufak değişikler arayanların ilk tercihi ışıldayan mumlar oluyor. Dekoratif mumluk seçimi de şık bir evin olmazsa olmazı.

olimpiyat mumluk
olimpiyat mumluk

Akşam Yemeği Hazırsa Biraz Romantizm

Güzel akşam yemeğinizi özelleştiren, masalarınıza taşınan romantizmin mimarı mumları, tercih ettiğiniz şık mumluklar ile kullanabilirsiniz. Ev dekorasyonu modasının eskimeyen yüzü mumlar, ister baş başa geçirdiğiniz yemek masalarda ister kalabalık davetlerde her zaman yemek masanızda tercih edebileceğiniz türden.

En Eğlenceli Geometri

Geometri ile haşır neşir olmak zorunda değilsiniz ama geometriden esinlenilen tasarımların ev modasına yön verdiği bugünlerde geometrik tasarımlı mumları incelemenizde fayda var. Göz zevkinize hitap eden tasarımlar ile ev modasını yakından takip ederek evinizin her köşesinde, ışıldayan mumlara yer vermeyi unutmayın.

ev-dekorasyonu
ev-dekorasyonu

Tam Şuraya, Çerçevelerin Yanına

Siz de televizyon ünitesinde ya da konsolda en güzel anlarına yer verenlerden misiniz? En güzel anların ölümsüzleştirildiği fotoğraf karelerinizi, evinizde sergilemeyi sevenlerdenseniz eğer o karelerin yanına kondurmak için seçtiğiniz dekoratif mumlar, güzel anlarınızı renklendirecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*