Ews metal süs eşyası
Ews metal süs eşyası

Tüm günün stresinden, şehir telaşesinden, iş problemlerinden kaçıp huzur bulduğunuz tek destinasyona hoş geldiniz! Her köşesiyle mutluluk veren, her detayıyla sizi huzura davet eden evinizdesiniz… Eviniz küçük metrekarelere sahip olabilir ya da geniş mi geniş odalarınızı nasıl dolduracağınıza dair en ufak bir fikriniz dahi olmayabilir. Tüm benliğinizle huzur noktası olarak kabul ettiğiniz yaşam alanınızı gelişigüzel dekore etmeyi düşünmeyin bile. Son zamanlarda popülaritesi gitgide artmakta olan metal süs eşyaları ile evinizin havasını değiştirmeye, yaşam alanınıza yepyeni bir kişilik kazandırmaya hazır olun.

Dekoratif Ew's metal süs eşyası
Dekoratif Ew’s metal süs eşyası

Salonda Dekoratif Metaller

Öncelikle güneş alan geniş köşeleri seçerek işe başlamalısınız. Aydınlık köşeleri metal detaylı saksılar içerisindeki yemyeşil bitkiler ile renklendirirken, hemen yanında konumlandıracağınız, karakteri olan metal çerçeveli bir mumluktan da destek alabilirsiniz. Bu köşeyi güçlendirmek için yararlanacağınız metal parmaklıklı kafes salonunuza yepyeni bir soluk getirecek. Köşeleri hareketlendirdikten sonra, son olarak rotanızı biraz çevirip orta sehpaya misafirleriniz için metal bir küllük bırakarak salondaki metalik görünümü güçlendirebilirsiniz.

Mutfağın Olmazsa Olmazları

Yarı zamanlı yaşam alanları haline gelen mutfakların olmazsa olmazları servis ürünlerinde de tercihlerinizi metal parçalardan yana kullanarak, dekorasyonunuzun kimliğini yenileyebilirsiniz. Her an elinizin altında olan tepsi ve çift katlı sunum tabaklarının metal olanlarından tercih ederek mutfağınızın havasını ufak dokunuşlarla değiştirmiş olacaksınız. Ayrıca yemek hazırlığı sırasında kullanacağınız rende gibi ürünlerin metal olması, hem görünüm anlamında sizleri tatmin edecek hem de daha sağlıklı yemekler yapmanızı sağlayacak…

Loş Yatak Odaları

Aydınlık odaların aksine, daha huzurlu ve verimli bir uyku için az ışıklı yatak odalarını tercih ediyorsanız; komodin üzerine abajur yerine güvenli metal mumluklar yerleştirmek en doğru tercih olacaktır. Komodinlere küçük dokunuşlar yaptıktan sonra, makyaj masanıza da birkaç dekoratif ayrıntı eklemeye ne dersiniz? Sürekli elinizin altında bulunmasını istediğiniz birkaç başucu kitabını masanızda konumlandırdıktan sonra, üzerine yerleştireceğiniz metal bir kayık tabak ile hem görünümü güçlendirmiş hem de masa üzerinde oluşabilecek dağınıklığın önüne geçmiş olacaksınız.

Dekoratif metal süs eşyası
Dekoratif metal süs eşyasıl sn pa

Stil Sahibi Sofralar

En güzel tabak takımlarının, en özel günlerde ortaya çıkan metalik görünümlü çatal-bıçak takımınızın tamamlayıcısı; tabii ki yine metalik ürünler… Özenle kurduğunuz upuzun sofranıza son dokunuş olarak ekleyeceğiniz metalik detaylı bir süs eşyası ile misafirlerinizi ağırlamaya hazırsınız…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*