Çatı Mumluk İçin 5 Kullanım Alanı

1.Bahçe

Yaz aylarında arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle birlikte vakit geçirme seçeneklerinizden birinin bahçeniz olduğunu biliyoruz. Bahçenizde keyifli vakit geçirirken, dostlarınız ve arkadaşlarınızla sohbet ederken, oyun oynarken ve yemek yerken önemli şeylerden biri de aydınlatmadır. Aydınlatmanın yapaylığından kaçmanın yollarından biri çatı mumluğudur.  Çatı mumluğu bahçenize hem şık bir hava katacak hem de yeşilin içinde doğanın çekiciliğiyle romantik bir ortam yakalamanızı sağlayacak.

2. Balkon

Evinizin küçük ya da büyük bir bahçesi olmayabilir. Bu durumda eğer balkonunuzu iyi bir şekilde kullanmak isterseniz burada da şıklığı sağlayabilir ve diğer balkonlardan farkınızı çatı mumluğuyla yakalayabilirsiniz. Aile sofralarınıza, dost sohbetlerinize çatı aydınlatmanız eşlik edip; ayrıca sevgilinizle beraber dizi izlerken ya da manzaranızın keyfini çıkarırken yine bu mumluklarla harika bir ortam yaratabilirsiniz. Böylece evinizde dışarıdaki güzel mekanlarda geçirdiğiniz vakti geçirebilirsiniz. Bu sayede bütçenizde daha az delik açarak çok daha keyifli vakit geçirme imkanını elinizde tutmuş olacaksınız.

Balkon Çatı Mumluk
Balkon Çatı Mumluk

3. Camping

Diyorsanız ki, ben evde oturmam sık sık yeni yerler, yeni insanlar keşfederim. Ayrıca bol bol da kamp yapıyorsanız kamp gecelerinde, kamp ateşinize bu mumluklar eşlik edebilir. Özellikle büyük bir grup halinde kamp yapıyorsanız her kampçının yanında yakacağı ya da çadırının yanına yerleştireceği bu mumluklarla eşsiz bir görüntü elde edeceksiniz.

Camping Çatı Mumluk
Camping Çatı Mumluk

4. Salon/Banyo

Aslında salon/banyo olarak başlık açtık ancak evinizin pek çok noktasına bu mumluklardan yerleştirebilirsiniz. Tüm ışıkları söndürüp şık bir hava katabilirsiniz. Ya da kışın şöminenizin karşında kitap okurken yine bu mumluklarla evde hoş bir atmosfer yakalayabilirsiniz. Ayrıca sessiz sinema gibi aktivitelerde daha heyecanlı bir hava katmak için de bu mumluklardan yararlanabilir; eğlenceyi yalnızca teknolojiyle sanal ortamlarda karşılamak yerine gölgelerle oyunlar oynayarak çocuklarınızla bol bol güleceğiniz aktivitelere yer açabilirsiniz. Banyo gibi alanlarda da banyonuza farklı bir hava katmak için de kullanılabilir.

Salon Çatı Mumluk
Salon Çatı Mumluk

5. Çatı

Ve son olarak çatı katı olanlardansanız tüm sevdiklerinizi çağırıp barbekü partisi , yemek davetleri yapıyorsanız ismiyle has kullanımını gerçekleştirmek tam sizlik! Teras katınızdaki kahkahalarınıza bu mumluklar da eşlik edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*