Renkli döşemeler, duvar kağıtları yahut küçük değişiklikler, aradığınız büyük görsel değişikliği yaratabilir.

Yeşilliklerin dokunuşu

Yemyeşil bir bitki, renkli bir halı ve sıradışı pencere uygulamaları, banyoyu konutun geri kalanı kadar dekoratif hissetmenizi sağlar.

Küvet rafı

Küvete pozisyonlandırılmış kolay bir raf sayesinde, taze çiçekler yahut kokulu mumlar için mükemmel bir yeriniz olacak.

Dramatik aydınlatma

Avizeler her yerde kullanılabilir. Büyüleyici bir avize aydınlatması banyodaki havayı da değiştirebilir.

Yeni boya

Yeni bir renk, banyoyu yeni hissettirebilir. Mevcut dekorunuzu renk kılavuzu olarak kullanın. Her vakit nemli şartlara dayanan küf oluşumunu engelleyen bir boya kullanın.

Çiçekli duvar kağıdı

İşte banyonuza yavuz bir çiçeklenme bahtı. Her vakit değiştirebileceğiniz bir dokunuş içni soyma ve yapıştırma cinsini seçin.

Parlak armatürler

Lavaboyu yeni armatürlerle giydirerek yeni bir hava katın. Şık seçenekler; parlak krom yahut bakır, nikel yahut bronz ve hatta pirinç yahut mat siyah.

Metalik dokunuşlar

Karma metaller ve gümüş dolap çekmeceleri, banyonuzu epeyce lüks gösterecek detaylardır.

Ahşap lavabo

Vintage bir hava ile eşsiz bir lavabo oluşturabilirsiniz. Ekstra depolama alanı için alt rafı yahut dolabı olan bir tasarım arayın.

Renk miksi

Duvarlarınıza sihirli bir dokunuşla renkli modüller ekleyin. Desenli plakalar yahut güzel baskılar banyonuza kusursuz bir hava katacak.

Açık raflar

Uzun bir raf, neredeyse hiç yer kaplamaz. Bilhassa bir makyaj masası yahut ecza dolabının olmadığı durumlarda şahane depolama alanı sunar. En hoş eserlerinizi koyun, lakin makyaj gereçleri, oje ve parfümün nemden uzak durması gerektiğini unutmayın.