Banyo dekorasyonu için metal ürünler
Banyo dekorasyonu için metal ürünler

Evimizin en önemli yerlerinden biri olan banyolar, şıklığı ile hem bizim hem misafirlerimizin gözlerini kamaştırsın isteriz. Banyolarımızda yer ve duvar döşemelerinden, kullandığımız havluların rengine kadar dikkat ederiz. Banyoda yapabileceğimiz tasarımlar için dikkat etmemiz gereken başka hususlar da var elbette.

Banyoların vazgeçilmezi Ew's banyo seti
Banyoların vazgeçilmezi Ew’s banyo seti

Temizlenmesi Kolay Tasarımlar

Banyolarımızda istediğimiz tasarımları uygulamak elbette mümkün fakat dikkat etmemiz gereken şeylerin başında hijyen geliyor. Banyolarımız yapılış itibariyle çok hava alan bir yapıya sahip olmayabilir. Bu durumda kumaş ürünler veya sepetler kullanmak pek doğru olmayacaktır. Bakterilerin, havası yenilenmeyen veya çok yavaş yenilenen odalarda üremesi özellikle daha kolaydır. Kolay silinebilir veya yıkanabilir olmalıdır. Kumaş ürünler içinde nem tutabilirler, bu nemin tamamen kuruduğundan emin olmak özellikle banyolar için zor. Sert ve katı ürünler, sepetler, kutular kullanmak daha sağlıklı bir çözümdür.

Dekoratif Metalik Ürünler

Metalik ürünler, son zamanlarda hem farklı renklerde olabilmesi hem de istenilen renklere boyanabilmesi özelliği ile tercih ediliyor. Farklı yerlerde kullanılabilmeleri ise tasarımlarda seçenekleri artırıyor. Örneğin farklı renklerde kullanabileceğiniz metal çamaşır sepeti size pratik ve hijyenik bir seçenek sunuyor.

Ew's metal çamaşır sepeti
Ew’s metal çamaşır sepeti

Metal aksesuarlar son dönemde banyo dekorasyonu alanında çok moda. Metal akseuarların tamamen metal olması şart değil tabii, metal detaylı lavabo başı ürünleriniz için metak detaylı banyo setleri de kullanabilirsiniz. Bu tarz metal detaylı ürünler hem altın, gümüş gibi metalik renklerle kırmızı, mor gibi pastel renkleri de aynı anda kullanmanızı sağlıyor.

Çelik ürünler kullanarak minimal bir etki yaratmak isterseniz ise banyonuzun her noktasında çelik ürünlerden destek alabilir, uyumlu bir banyo atmosferi yakalayabilirsiniz.  Çelik ürünler de metalik ürünler de olduğu gibi pratik ve temizlenmesi kolay ürünlerdir.

Son olarak, banyolarınızda metal ve metal temelli ürünler kullanmak minimal bir atmosfer sağlayacak aynı zamanda da temizlenmesi kolay olan bu şık malzemenin kullanımı mükemmel sonuçlar yaratacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*