Banyo aksesuarı banyo paspası
Banyo aksesuarı banyo paspası

Banyonuz ister büyük olsun ister küçük olsun, her zaman doğru aksesuar seçimi ile çok güzel bir yere dönüşebilir. Artık sıkıcı ve aksesuar kullanılmayan banyoları unutma zamanı geldi. Sizler de güzel ve banyo renklerinizle uyumlu aksesuarlar seçerek, banyonuzu bambaşka bir hale dönüştürebilir ve güzelleştirebilirsiniz.

EWs çelik çöp kovası
EWs çelik çöp kovası

Evlerimizden aldığımız enerji çok önemlidir ve gün içindeki bütün verimizi, evde geçirdiğimiz kaliteli zaman belirler. İşte tam da bu yüzden yaşadığımız alanı doğru aksesuar seçimiyle güzelleştirmek çok önem taşımaktadır. Banyonuzda zaman geçirmek, kişisel bakımla ve kendinizle ilgilenmek motivasyonunuzu oldukça arttıracaktır. İşte sizlerin banyoda geçirdiğiniz zamanı daha verimli hale getirmek için ve banyonuza bambaşka bir hava katmak için olmaz olmaz aksesuar önerileri;

1) Çamaşır Sepeti

Bir banyoda çamaşır sepeti seçimi oldukça önemlidir. Çünkü eğer, sepeti içerisine koyacağınız büyük bir dolabınız yoksa banyonuzla bütünlük sağlayacak, ve şık bir seçim yapmanız önemlidir. Çamaşır sepeti banyonuza güzellik katacak ve bunun yanı sıra da oldukça işlevsel olacaktır. Çamaşır sepeti modelleri için https://www.ews.com.tr/ews-beyaz-renk-hasir-sapli-camasir-sepeti adresini ziyaret edebilirsiniz.

EWs Beyaz Renk Hasır Saplı Çamaşır Sepeti
EWs Beyaz Renk Hasır Saplı Çamaşır Sepeti

2) Çöp Kovası

Banyoda çok göz önünde bir diğer ürün ise çöp kovasıdır ve banyoların tabii ki de olmazsa olmazı niteliğinde bir üründür. Banyonuzun renkleriyle uyum sağlayacak ve şık görüntüsünden ödün vermeyecek bir çöp kovası, banyoların kesinlikle vazgeçilmezidir.

3) Banyo Setleri

Banyonuzda her zaman kullandığınız diş fırçalık ve sabunluk gibi ürünlerin takım halinde kullanılması, banyonuza şıklık ve güzellik katmaktadır. Ayrıca bu tarz ürünleri  takım halinde kullanmak yani banyo seti tercih etmek, banyonuz eğer küçük ise, banyoyu bir bütünlük içerisinde göstereceğinden dolayı, olduğundan daha büyük göstermeye yardımcı olur.

EWs 5'li banyo seti takımı
EWs 5’li banyo seti takımı

4) Banyo Paspasları

Banyonuzu tamamlayan ve daha sıcak bir ortam olarak göstermeye yardımcı olan banyo paspasları, olmazsa olmaz banyo aksesuarlarından sayılabilir. Bu ürünleri kullanarak banyonuza farklı renkler katabilirsiniz. Banyonuzla aynı renk tercih etmek yerine, daha kendini gösteren renkler kullanarak canlı bir ortam yaratmanız da mümkün.

5) Açık Raflı Dolap

Açık raf sistemi, kullanıldığı her yeri daha modern ve daha canlı gösteren ürünlerdir. Banyonuzda hem size depolama alanı yaratır hem de düzenli ve hoş bir görünüm sağlar. Bu sayede hangi eşyayı nereye koyacağınızı düşünmek zorunda da kalmazsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*