Banyo için dekoratif ürünler
Banyo için dekoratif ürünler

Hemen hemen her insan kendine özen gösterir. En kötü giydikleri kıyafetin bile birbirine yakın modeller, renklerle bir uyum sağlamaya çalışırlar. Bu yüzden ne kadar kendinize özen gösteriliyorsa yaşam alanlarınız olan evlerinize de özen göstermek size ruhsal olarak bile iyi gelebilir.

Banyo dekoratif aksesuarlar
Banyo dekoratif aksesuarlar

Bütün evinizi dekore edip kendi zevkinize göre dizayn ettiniz. Peki banyonuz? Onu es geçmemek lazım. Banyonuzda ufak tefek dokunuşlarla farklı bir hava kazandırabilirsiniz. Ufak tefek öneriler de bizden gelsin.

1. Sabunluk 

Banyo tezgahı üzerinde olmazsa olmazlardan biridir. Kişisel temizliğin en başında kullanılan hijyenik bir malzemedir. Bu yüzden banyo tezgahında da hem kullanışlı hem de dekoratif amaçlı sabunluk kullanılabilir. İster kalıp sabunlar şık bir tabak gibi ama kalıp sabunların konulacağı bir kase olsun. İsterseniz de sıvı sabunların konulduğu şık ve rengarenk cam şişeler olsun banyo tezgahına yakışan en kullanışlı ve dekoratif malzemelerdendir.

Sabunluk modelleri için https://www.ews.com.tr/ews-parlak-akrilik-sivi-sabunluk adresini ziyaret edebilirsiniz.

EWs parlak akrilik sıvı sabunluk
EWs parlak akrilik sıvı sabunluk

2. Havlular 

Elinizi yüzünüzü yıkadınız. Kurulamaya da ihtiyacınız var. O yüzden de havlular lazım. Hem kendiniz için hem de misafirleriniz için renkli havluları rulo haline getirip hoş bir kabın içine koyarak, banyo tezgahının bir köşesine koyarak dekoratif bir görüntü elde edebilirsiniz.

3. Mumlar 

Sürekli kullanılmasa da dekoratif olarak kullanılan şık ve güzel tasarımları olan mumlar ya da mumluklar kullanılabilir. Hatta elektrikler gittiğinde bile oldukça işe yarayabilir. Yani dekoratif amaçlı olan mumlar kullanışlı mumlara dönerek, hayatınızı kolaylaştıran bir ürüne dönüşeblir.

Banyo dekoratif ürünler
Banyo dekoratif ürünler

4. Saksılar

Yaşam alanlarına enerji katan canlılardan bir tanesi de bitkilerdir. Yeşil renginden dolayı huzur verip rahatlatan bir etkisi olduğundan bir bitkinin de hem havaya verdiği temiz oksijenden hem de renk ve varlığından ruhsal olarak olumlu etki yaratır. Bu yüzden aldığınız ya da kendi yaptığınız saksıların içine ister canlı isterseniz de yapay bitkiler, çiçekler ekerek banyo tezgahı üzerinde bir köşeye koyarak banyonuz dahi sıradanlıktan çıkıp sıcak, samimi, sizin elinizden bir parçayla bir dokunuşla farklı bir hayat enerjisi katabilirsiniz.

Yaşam alanlarınız siz istediğiniz kadar var. Oraları nasıl görmek istiyorsanız tek bir objeyle bile hayat katabilirsiniz. Buna banyolarınız da dahil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*