Kullanışlı banyo dolabı modelleri
Kullanışlı banyo dolabı modelleri

Bir evin en mahrem en özel yaşam alanı banyodur. Banyoda çok vakit geçirilmez, fakat en özel ve en önemli zamanlar banyoda yaşanır. Kişisel bakım ve temizlik tamamen banyoda yapılır, bakım ve temizlik ne kadar önemliyse bunu yaptığımız yer yani banyomuzun da düzeni ve kullanışlı bir dolabının olması da o kadar önemlidir. Unutmayın ki bir banyoya girdiğinizde göze çarpan ilk ve en önemli parça banyo dolabıdır.

Aynalı banyo dolabı modelleri
Aynalı banyo dolabı modelleri

Dağınıklığı Gizleyen Dolaplar

Banyoda kullanılan malzemeler kişilere göre değişiklik gösterse de genel olarak çok fazla kişisel malzeme kullanmamız gerekir. Hijyen açısından her bireyin kullandığı temizlik ürünü kendisine özeldir. Bu malzemelerin bir arada ve düzenli bir şekilde durması tabi ki banyo dolabı sayesinde olur.

Banyo dolapları düzenli bir şekilde çok fazla malzeme barındırabilecek ve aynı zamanda dekorasyon olarak şık durabilen bir tarzda olmalıdır.

Dekoratif banyo dolabı modelleri
Dekoratif banyo dolabı modelleri

Banyo dolaplarında kapakların aynalı olması büyük avantaj sağlar, banyonuzu daha ferah gösterir ve fazladan bir alanı işgal etmez. Banyo dolaplarında dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli nokta ise depolama alanlarının fazlalığıdır. Banyom küçük veya ben bu kadar çok eşya kullanmıyorum diye düşünmeyin sakın çünkü banyo dolaplarının nasıl kurtarıcı olduğunu işlevsel olan dolap saklama alanlarının ne kadar önemli olduğunu göreceksiniz.

İşlevsel Dolaplar

Banyo dolabı sayesinde kullandığınız eşyaları rahat ve kullanışlı bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Yedek havlularınızı, kişisel bakım ürünlerinizi, banyo setlerinizi, makyaj malzemelerinizi dolabınızın raflarında düzenli bir şekilde muhafaza eder ve kullanabilirsiniz. Banyo seti modelleri için https://www.ews.com.tr/ews-akrilik-siyah-banyo-seti adresini ziyaret edebilirsiniz.

EWs akrilik siyah banyo seti
EWs akrilik siyah banyo seti

Banyonuzda beyaz eşya kullanıyor iseniz bunları da dolabınızın tasarımı sayesinde dekoratif olarak saklayabilirsiniz. Çamaşır makinanıza uygun büyüklükteki kapaklı dolap içerisinde deterjan ve sabunlarınızı muhafaza edebilirsiniz.

Banyo Dolapları Dayanıklı Olmalı

Tasarım zevkine uygun ve işlevsel olmasının yanı sıra banyo dolapları kullanıldıkları yer itibari ile neme, buhara ve ıslaklığa dayanıklı malzemeden üretilmelidir.

Havasız ve bol nemli bir ortam olan banyolarda kullanılacak dolap malzemesi dayanıklılığın önemini gösterir. Suya dayanıklı koruyucu boyalar ile boyanan banyo mobilyalarının dayanıklı ve sert malzemeden yapılması ıslaklığa ve neme karşı güvenli bir kullanım sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*