Farklı Amerikan servis modelleri
Farklı Amerikan servis modelleri

Yaşadığımız çağda hazırladığınız leziz yemekler kadar sunumu da bir o kadar önemli. Rengarenk tabaklar, kadehler, birbirinden şık masa örtüleri, runnerlar ve Amerikan servisleri sofraları süslüyor. Son zamanda iyiden iyiye popülerleşen Amerikan servislerinin çeşitleri saymakla bitmiyor. Keçe, kağıt, koton, keten, hasır.. Yuvarlak, kare, dikdörtgen.. Renk renk, desen desen bulunan Amerikan servisleri temizliği kolaylaştırdığı gibi soframızın havasını da belirliyor.

Yuvarlak Amerikan servis modelleri
Yuvarlak Amerikan servis modelleri

Masa örtüsü sevmeyenlerin kurtarıcı parçası; Amerikan servisleri ! Amerikan servisi hem masa düzenini sağlamada hem de görselde yemek masalarımızın vazgeçilmezi olmayı başardı. Sadece Amerikan servisini değiştirerek romantik bir masa ya da neşeli bir sofra elde etmek oldukça kolay! Şimdi sizlere farklı konseptlerde Amerikan servisleri ile sofra fikirleri verme zamanı! Birbirinden lezzetli yemekleri yaptınız, en güzel yemek takımınız sofrada yerini almak için bekliyor, sırada sofranızın ruhu belirleyecek aksesuarları seçmekte.

Sıradan Akşam Yemeğini Özelleştirir

Ailenizle yediğiniz sıradan bir yemeğe farklı bir hava katmak isterseniz hasır yuvarlak Amerikan servisleri  harika bir seçim olur. Yanına koyacağınız yeşil renk peçeteler ve yine renkli kadehler sofranıza renk katarken, bir anda sıradan sofranız hareketlenecektir. Hasır Amerikan servis modelleri https://www.ews.com.tr/mien-hasir-amerikan-servis adresinde!

Mien hasır Amerikan servis
Mien hasır Amerikan servis

Romantik Masa İçin Tercih Her Zaman Kırmızı

Romantik bir akşam yemeği için kırmızı renge ağırlık verebilirsiniz. Kırmızı yuvarlak Amerikan servisi, beyaz pecete ve yine kırmızı runner ile sofranız hazır! Tabi bir kaç gül yaprağı, şamdan ve kristal kadehler ile sofranın şıklığına şıklık katabilirsiniz.

Arkadaş Masalarını Süsler

Arkadaşlarla yenecek bol sohbetli akşam yemeği için jüt Amerikan servisi ve takımı jüt runner ile sade bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu sofrayı renkli bardaklarla ve renkli yemek takımı ile de neşelendirmek mümkün.

Amerikan servis modelleri
Amerikan servis modelleri

Düğün Sofralarını Detaylandırır

Düğün sofralarındaki şıklık cam Amerikan servisleri ile taçlanabilir. Sade beyaz runnerın üstüne dizilen zarif çiçek demetleri ve sofrayı aydınlatan mumlar da Amerikan servislerinize eşlik ettiği vakit işte size sade ve zarif düğün masası!

Sizler de Amerikan servisi seçiminiz ile bambaşka masalar yaratabilirsiniz. Bol kahkahalı nice yemeklere!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*