Altın Rengi Süs Eşyaları İle Eve İhtişam Katma
Altın Rengi Süs Eşyaları İle Eve İhtişam Katma

Dekorasyon süs eşyaları evimizde, odamızda, bahçemizde; tarzımıza, zevkimize göre süslediğimiz bizlere bizim kendi dünyamızı yansıtmaya yardımcı olan destekçilerdir. Dekorasyon olmaz ise her şeyin en lüksü bile eksik kalır. Zaten lüksü yaratan da süslerdir, ama sade ama ihtişamlı dekorasyonun ta kendisidir.

Altın Rengi Süs Eşyalar

Altın Rengi Süs Eşyaları

Altın rengi süs eşyaları modası hiç mi hiç geçmeyen renklerdeki süs eşyalarıdır. Bilindiği üzere zevkler ve renkler tartışılır. Dekorasyon için sevebileceğiniz birçok renkler mevcut; açık ya da kapalı tonlar veya renkli tonlar…

Bu renklerin her biri doğru renk ile kombin edildiği zaman hepsi birbirinden muhteşem bir dekorasyon yaratır. Doğrusunu isterseniz altın rengi denilince biraz dikkat etmek gerekir. Neden mi? Çünkü altın rengi çok fazla canlılık gösteren bir renktir ve ne ile kombine edileceği çok dikkatli seçilmelidir. Klasik, ağır, asil bir dekor elde edeyim derken her şeyi birbirine katıp berbat mı berbat, alaturka bir dekorasyon elde etmeniz yüksek ihtimaller arasındadır.

Altın Rengi Aksesuar
Altın Rengi Aksesuar

Altın Rengi Süs Dekorasyonu Kombini

Altın rengi çok canlı, göze kolaylık ile batabilen bir renktir. Evimizin, odamızın, ofisimizin dekorasyonu veya süsleri için kullanacaksak çok mu çok dikkat etmeliyiz. Aynen giydiğimiz, kombine ettiğimiz kıyafetler gibi düşünün, insanın seçip giydiklerinde de sadece bir tane star göze batan parça olmalı her zaman. Evimiz de de bu durum çok farklı değil. Ben altın rengi süs dekorasyonu kombinini konuşacağım; altın renginin canlılığı, pırıltısı hepimizin bildiği üzere çok güçlü. Baktığımız zaman gözü yoran bir dekorasyon görmememiz için bu canlı rengin yanında sade renkler olmalı her zaman. Kıyafette de, süste de, dekorasyonlarda da…

Altın Rengi ve Beyaz Uyumu
Altın Rengi ve Beyaz Uyumu

Bir tane canlı renk olduğu zaman göze rengin ihtişamı batar sadece ve o rengi tamamlayan yanındaki sade renkler şunlar olabilir; beyaz, açık gri ve siyah ama asla kırmızı veya yeşil tarzı canlı renkler olmamalı. Çünkü amaç gözü yormak değil, amaç asil bir renge bakmak, bakarak gözümüzü doyurmak, bakarak beynimizi yormak değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*